Policja

i

Autor: KMP policja

Gorzów: 14-latka potrącona przez osobówkę podczas wysiadania z tramwaju. Niebezpieczne zdarzenie przy nowym przystanku

2024-01-05 8:25

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek (04.01) wieczorem na nowym przystanku przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie. Młoda dziewczyna, podczas wysiadania z tramwaju, który zatrzymał sie na przystanku, została potrącona przez osobowego citroena. 14-latka trafiła pod opiekę pogotowia i została odwieziona do szpitala.

Informację o zdarzeniu dyżurny gorzowskiej policji otrzymał około godziny 18:00. Wszystko działo się na nowym, uruchomionym zaledwie na początku stycznia przystanku, zlokalizowanym przy ulicy Warszawskiej, na wysokości Liceum Plastycznego.

Jak się okazuje, wielu kierowców wciąż jeździ "na pamięć", nie zważając na nowy przystanek i ignorując znaki drogowe, co prowadzi do wielu niebezpiecznych sytuacji.

Nastolatka potrącona przez samochód przy wysiadaniu z tramwaju

Właśnie do takiej sytuacji doszło w czwartek (04.01) wieczorem. Gdy tramwaj linii nr 1 stanął na przystanku i otworzył drzwi wypuszczając pasażerów, kierowca osobowego citroena nie zatrzymał się przed pojazdem i... potrącił wysiadającą z tramwaju 14-latkę.

Na miejsce natychmiast wysłano zarówno policję, jak i pogotowie oraz nadzór ruchu MZK. Nastolatka została objęta opieką ratowników medycznych i przewieziona do szpitala. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń.

Groźny wypadek między Krzeszycami a Lubniewicami

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Potrącenie rowerzysty w Gubinie