Żużlowcy Stali Gorzów podczas przygotowywania wigilijnych potraw

i

Autor: Marcin Imański/Stal Gorzów

Żużlowcy Stali zjechali się do Gorzowa. Było śpiewanie kolęd i wigilijne potrawy

2022-12-13 15:27

Okres świąteczno-noworoczny, to przede wszystkim czas, w którym szczególnie zawodnicy odpoczywają po wytężonym sezonie oraz już powoli wdrażają się w przygotowania pod kątem następnego roku. Ten okres wykorzystują także marketingowcy danego klubu i nie inaczej było w przypadku gorzowskich zawodników.

Żużlowcy zjechali się do Gorzowa i spędzili razem czas. Było nagrywanie kolęd, przygotowywania wigilijnych potraw oraz odwiedzanie przedszkoli. Odbyły się także testy wydolnościowe.

- W ostatnich dniach zawodnicy Stali Gorzów zjechali się do Gorzowa i uczestniczyli w wigilii świątecznej. Dodatkowo, jak co roku zresztą, nagrywali kolędę, która zostanie niebawem opublikowana. Zawodnicy odwiedzili także przedszkola, rozdawali prezenty - mówi nam Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali.

Gorzowianie opublikowali na swoich mediach społecznościowych dosyć obszerną galerię, na której widać bardzo uśmiechniętych zawodników. Atmosfera musiała być więc bardzo dobra. - To był dobry czas do integracji przed nadchodzącym - dodał Wasilewski.

Sonda
Czy kibicujesz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze?