Stal Gorzów kibice

i

Autor: mazinio Stadion im. Edwarda Jancarza (fot. archiwum).

Żużlowcy Stali Gorzów mają nowego sponsora tytularnego - oficjalnie potwierdza prezes

2020-04-08 18:34

Jest nim firma deweloperska Emerix, która podpisała umowę na trzy lata. - O tym jaki człon będzie widniał w nazwie klubu poinformujemy po konsultacji ze sponsorem. W pierwszym roku będzie to prawdopodobnie nazwa jednego z ich projektu - Moje Bermudy - mówi Marek Grzyb, prezes żółto-niebieskich.

Stal rozwiązała tym samym poważny problem bo - jak informowaliśmy - kilkanaście dni temu, firma która miała być sponsorem tytularnym poinformowała, że chce się wycofać ze współpracy.

Prosupport, którego projekt trully.work widniał w nazwie klubu - poniósł spore straty w związku z pandemią koronawirusa. Firma zajmuje się m.in. pośrednictwem na rynku pracy.

Po negocjacjach zdecydowano, że Prosupport będzie wspomagać Stal w mniejszym zakresie, a klub poszuka nowego sponsora. Udało się to bardzo szybko i w środę (08.04) podpisano umowę z nowym sponsorem tytularnym.

Przypomnijmy: wciąż nie wiadomo kiedy wystartuje PGE Ekstraliga. Chociaż pierwsza kolejka zaplanowana jest na początek maja, to niemal na pewno liga ruszy przynajmniej o kilka tygodni później.