Konferencja prasowa Stali Gorzów

i

Autor: pci

ŻUŻEL

Żużel. Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa. Czas na hit PGE Ekstraligi! Kto wygra?

2023-07-07 15:08

Już w najbliższą niedzielę hit PGE Ekstraligi! Do Gorzowa przyjeżdża Tauron Włókniarz Częstochowa. W pierwszym meczu padł remis, a to oznacza wielkie emocje na stadionie im. Edwarda Jancarza. Ile punktów zdobędą gorzowscy zawodnicy? Głosujcie w sondzie pod artykułem!

Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa. Zapowiedź meczu

To będzie bardzo ciężkie i z pewnością wyrównanie spotkanie. Zarówno gorzowianie kochają wręcz jeździć w Częstochowie i Włókniarz w Gorzowie. Zapowiedź meczu musi być tylko taka, czyli walka do ostatniego biegu, bo na to się zanosi.

Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa. Awizowane składy

Oba zespoły pojadą w optymalnym zestawieniu. Po stronie ebut.pl Stali Gorzów na pojedzie pojedzie w tym spotkaniu. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach zawodnik dochodził do siebie po fatalnie wyglądającym upadku w Lublinie, gdzie ostatecznie nie dokończył meczu.

- Przydarzył się nieprzyjemny upadek, ale skutki nie są bardzo groźne. Delikatnie jestem poobijany, ale w ostatnim czasie przechodziłem szereg zabiegów rehabilitacyjnych i odpuściłem mecze w Szwecji, by właśnie mieć czas i możliwości, żeby dojść do lepszej dyspozycji na weekend - powiedział zawodnik.

W awizowanym składzie doszlo do jednej zmiany względem poprzedniego spotkania. Miejsce Mathiasa Pollestada zajmie Wiktor Jasiński, choć trener Stanisław Chomski nie wyklucza zmian tuż przed meczem.

- Skład jest podany, a ja mogę zrobić dwie zmiany - powiedział szkoleniowiec na piątkowej konferencji prasowej. - Cieszę się z postępów Mathiasa, ale na wszystko jest czas i pora - zaznaczył Chomski.

Po stronie gości również nie ma żadnych zmian, a to zapowiada nam wielkie emocje.

  • STAL: 9. Szymon Woźniak; 10. Oskar Fajfer; 11. Martin Vaculik; 12. Wiktor Jasiński; 13. Anders Thomsen. 14. Oskar Paluch; 15. Mateusz Bartkowiak; 16. —. Trener: Stanisław Chomski.
  • WŁÓKNIARZ: 1. Leon Madsen; 2. Maksym Drabik; 3. Kacper Woryna; 4. Jakub Miśkowiak; 5. Mikkel Michelsen; 6. Kajetan Kupiec; 7. Kacper Halkiewicz; 8. —. Trener: Lech Kędziora.

Gdzie kupić bilety na mecze Stali Gorzów?

Wejściówki na domowe mecze Stali Gorzów można kupić na oficjalnej stronie klubu oraz w kasach biletowych przed samymi meczami.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Ile punktów zdobędzie ebut.pl Stal Gorzów w tym meczu?