Żużel

Żużel: Mnóstwo zdjęć z Grand Prix Polski w Gorzowie. Widzicie się na zdjęciach?

2023-06-26 12:15

To było prawdziwe święto żużla w Gorzowie! W sobotę odbyła się w naszym mieście runda cyklu Grand Prix, czyli indywidualnych mistrzostw świata. Wygrał ją Bartosz Zmarzlik, dzięki któremu trybuny wpadły w szał radości. Sprawdźcie naszą galerię zdjęć z tych zawodów! Widzicie się na nich? Dajcie znać!

Galeria z żużlowego Grand Prix w Gorzowie

Szukajcie się na zdjęciach z poniższej galerii. Dużo zdjęć w jednym miejscu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Grand Prix w Gorzowie. Co powiedział Bartosz Zmarzlik po zawodach?

Turniej poszedł po mojej myśli, a gorszym pierwszym wyścigiem w ogóle się nie przejmowałem. Trzecie pole w Gorzowie na początku zawodów zazwyczaj jest trudne, a z niego startowałem. To niesamowity wieczór, bo w parku maszyn praktycznie nic nie robiliśmy, a wszystko regulowało się tak jakby samo. Czułem się świetnie na tej nawierzchni.

Byłem ciekawy, czy kibice "pójdą po klubie", czy po nacji. Nie chcę być źle zrozumiany, bo nie mam nic złego na myśli. Serdecznie im dziękuję za takie przyjęcie. Była świetna atmosfera, a na gorzowski stadion zawsze mi się miło przyjeżdża. To miejsce pozostanie w moim sercu.

Tor był taki, że na początku faktycznie trudno było znaleźć linię do wyprzedzenia. Pod koniec zawodów, około szesnastego biegu było kluczowe równanie toru. Wówczas nawierzchnia była trochę poskrobana i tor dostał mniej wody. To pozwalało na wybór dobrych ścieżek nawet od razu po równaniu. Tor był zupełnie inny, niż się spodziewałem, ale zaznaczam, że był świetny. Gdy oglądałem piątkowe juniorskie zawody, byłem nieco zmieszany i już chciałem wyciągnąć trzeci motocykl na zawody. Chyba dobrze, że jednak nie zaryzykowałem, choć pasowałby każdy motocykl.

Bartosz Zmarzlik o ojcostwie: Maleństwo daje mi wiele motywacji
Sonda
Czy jesteś zawiedziony/a postawą zawodników ebut.pl Stali podczas Grand Prix w Gorzowie?