Spotify zmienia stawki. Ile i od kiedy zapłacimy teraz za pakiety?

i

Autor: Pixaby Nowe ceny pakietów Spotify

nowość

Zupełna nowość w Spotify! Użytkownicy będą zadowoleni

2024-03-14 11:19

Spotify, wiodąca platforma strumieniowania muzyki, zapowiada wprowadzenie testów beta teledysków w Polsce. Od teraz abonenci Spotify Premium mogą przeglądać pełne klipy swoich ulubionych artystów bezpośrednio w aplikacji.

Według Spotify, klipy muzyczne pełnią istotną funkcję w wyrażaniu się przez artystów oraz prezentowaniu swojej muzyki, co pozwala fanom na nowe, wizualne przeżycia ulubionych utworów. Platforma uważa, że udostępnienie teledysków zacieśni więzi między fanami a artystami, dając im nowe możliwości odkrywania i czerpania radości z muzyki.

Polska jest jednym spośród 11 krajów, które jako pierwsze zyskały dostęp do teledysków na platformie Spotify. W nadchodzących tygodniach użytkownicy posiadający subskrypcję Spotify Premium będą mieli możliwość oglądania wybranych teledysków światowych gwiazd oraz lokalnych artystów, w tym sanah, Darii Zawiałow, Margaret, Dawida Podsiadło, Brodki oraz tegorocznej reprezentantki Polski na Eurowizji – Luny.

Jak włączyć teledysk w Spotify?

Aby uruchomić teledysk, użytkownicy Spotify Premium muszą wybrać opcję "Przełącz na wideo" dla obsługiwanych utworów na urządzeniach z systemem iOS, Android, komputerach lub telewizorach. Odtwarzanie wideo rozpocznie się od początku w widoku "Teraz odtwarzane". Aby powrócić do słuchania w tle, wystarczy nacisnąć przycisk "Przełącz na sam dźwięk".

Ulubione świąteczne piosenki szczecinian 2019 według Spotify

Można oglądać teledysk w trybie pełnoekranowym lub w tle, jednocześnie korzystając z innych aplikacji. Dostępność teledysków w Spotify stanowi kolejny krok w rozwoju platformy, która stale poszukuje nowych sposobów na urozmaicanie doświadczeń użytkowników.

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air
Sonda
Czy korzystasz ze Spotify?