Policja w Sulęcinie poszukuje zaginionego, Tomasza Małeckiego

i

Autor: Materiały Lubuskiej Policji / facebook.com/Sulecin24

zaginiony

Zrozpaczona rodzina i policja w Sulęcinie poszukuje zaginionego Tomasza Małeckiego. RYSOPIS

2023-08-18 9:03

Tomasz Małecki 12 sierpnia w godzinach popołudniowych wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Sytuacja miała miejsce w miejscowości Brzeźno (woj. lubuskie). Czy ktoś go widział? Miejscowa policja i rodzina zaginionego prosi o pomoc!

Zaginiony Tomasz Małecki - rysopis

Jak czytamy na portalu sulecin24.pl, mężczyzna mierzy około 165 centymetrów wzrostu, jest szczupłej postury. Ma wystający brzuch, ogoloną na łyso głowę oraz szare oczy. Ostatni raz był widziany przez członka rodziny przed zniknięciem, ubrany w fioletową koszulkę z krótkim rękawem, krótkie spodenki jeansowe oraz białe buty sportowe z czarnymi wstawkami.

Policja w Lubuskiem czeka w gotowości. Tak przebiegała akcja poszukiwawcza mundurowych przy okazji ostatniego zaginięcia w województwie

Osoby zaginione w Sulęcinie i okolicach. Gdzie zgłaszać?

Organem odpowiedzialnym za prowadzenie poszukiwań jest Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionego Tomasza Małeckiego, proszone są o skontaktowanie się z policją w Sulęcinie pod numerami telefonów: 47 79 312 11 lub 47 79 312 12.

Służby nadal poszukują zaginionego 31-latka. Na miejscu specjalistyczna grupa z psami
Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?