zbiórka

Zrozpaczeni synowie zbierają pieniądze dla rodziców po pożarze mieszkania w Gorzowie

2023-08-24 12:43

22 sierpnia na osiedlu Piaski w Gorzowie miał miejsce pożar mieszkania. Z lokum nie zostało kompletnie nic. Mieszkało w nim małżeństwo, a teraz ich dzieci zbierają pieniądze na remont całej posiadłości. Jeden z synów utworzył specjalną zbiórkę na popularnym portalu do tego przeznaczonym.

Pożar wstrząsnął całym Gorzowem. W akcji brało udział kilka zastępów straży pożarnej. Powodem było zwarcie instalacji elektrycznej.

W jednej chwili stracili dorobek swojego życia, w tym wszystkie rzeczy osobiste. Mieszkanie wymaga generalnego remontu, to co nie spłonęło zostało zalane podczas akcji ratowniczej. Konieczna jest wymiana instalacji elektrycznej w całym mieszkaniu. Dodatkowo wymiana uszkodzonych okien, podłóg, wyremontowanie ścian i sufitów. Rodzice stracili praktycznie całe wyposażenie mieszkania. Nie mają ubrań, ręczników, pościeli itp. To wszystko generuje olbrzymie koszty – czytamy w opisie zbiórki.

Rodzice zasłużyli na wsparcie. Całe życie nam poświęcili, wychowali czwórkę dzieci. My jako ich synowie jesteśmy gotowi natychmiast rozpocząć pracę remontowe, tak aby mogli wrócić do swojego mieszkania. Niestety brakuje nam na to środków – czytamy dalej.

Poniższa galeria zdjęć spalonego mieszkania pokazuje szereg zniszczeń...

Zrozpaczeni synowie proszą o chociażby drobne kwoty. Zapewnili, że ich nadmiar zostanie przekazany innym potrzebującym. Zbiórka znajduje się TUTAJ.

Pastrami w Lesznie staje na nogi po pożarze
Sonda
Czy wspierasz internetowe zbiórki?