gorzów Azorki sponsor 1

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Tabliczka pojawi się na boksie wybranego psa.

Specjalna akcja

Zostań sponsorem psów w gorzowskich Azorkach

2023-06-29 14:43

Nowy sposób pozyskania funduszy ma już swoich zwolenników. Schronisko przy ul. Fabrycznej w Gorzowie przygotowało ofertę dla firm, ale także np. dla klubów sportowych czy szkół. Trzeba spełnić konkretne wymogi, ale korzyści są obopólne.

Przede wszystkim chodzi o to, by poprawić jakość życia psiaków dzięki biznesmenom, którzy zwierają specjalną umowę. Czworonożni podopieczni mają odpowiednią opiekę, a ich sponsorzy mogą odwiedzać schronisko i wyprowadzać na spacer swojego pupila.

- To jest najnowsza inicjatywa schroniska, która wychodzi do firm i mamy nadzieję, że każdy boks będzie miał tabliczkę swojego "patrona". To jest takie fajne działanie obopólne, gdzie firma ma korzyść w postaci reklamy jaką robi schronisko, a my mamy korzyść w postaci pieniędzy, za które kupujemy dobrą karmę - wyjaśnia Natalia Kawczyńska, wolontariuszka Azorków.

gorzów Azorki sponsor 2

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Dobrej jakości karma zawsze jest potrzebna.

Umowy obowiązują na pół roku lub rok z możliwością przedłużenia. Na opiekę czeka sporo czworonogów, aktualnie w schronisku jest ich około 120. Wśród nich są m.in 5-miesięczna suczka Skoti, 2-letni Tajger i Hera, a także Bambo czy Negro. Po szczegóły zaglądajcie na facebooka stowarzyszenia Azyl lub bezpośrednio w Azorkach.

Tapir Willy nowym mieszkańcem Orientarium w Łodzi

Najlepsze kwestie z serii filmów Shrek. Sprawdź, jak dobrze je pamiętasz [QUIZ]

Pytanie 1 z 7
Dokończ cytat: „Zainwestuj w tic-taki, bo ci...”