Gorzów: Wójcicki

i

Autor: SG Jacek Wójcicki prezydent Gorzowa.

Zmiany we władzach Gorzowa. Wiceprezydent zostanie wiceprezesem

2021-07-27 16:40

Prezydent Jacek Wójcicki wprowadził personalne roszady wśród osób zarządzających miastem i jego spółkami. Agnieszka Surmacz, wiceprezydent Gorzowa odpowiedzialna za inwestycje od 1-go września zostanie wiceprezesem Centrum Sportowo Rehabilitacyjnego Słowianka. Kto ją zastąpi na stanowisku wiceprezydent?

Agnieszka Surmacz ma nadzorować budowę nowej hali widowiskowo sportowej, która powstaje przy kompleksie basenów. To jedna z największych inwestycji realizowanych przez Gorzów, jej koszt może przekroczyć nawet 100 milionów złotych. Prace rozpoczęły się w maju tego roku.

- Nadzór w tym przypadku jest strategiczną częścią realizacji inwestycji. Wymaga doświadczenia, kompetencji, umiejętności podejmowania decyzji oraz szybkości reakcji. Długo szukałem odpowiedniej osoby, która posiada te cechy i której z zaufaniem mógłbym powierzyć nadzór nad budową naszej hali widowiskowo-sportowej. Uznałem, iż najlepszą znaną nam wszystkim osobą, jest moja dotychczasowa zastępczyni Agnieszka Surmacz - wyjaśnia Jacek Wójcicki. 

Gorzów hala sportowa.

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/UM Gorzów Agnieszka Surmacz ma nadzorować budowę hali.

Prezydent nie zdecydował jeszcze o powołaniu nowego wiceprezydenta ds. gospodarki. Poprzednim wiceprezesem Słowianki był Tomasz Kucharski, który został odwołany kilkanaście tygodni temu.

Przy basenach powstanie hala sportowa z widownią na 5 tysięcy miejsc. Swoje mecze będą tam rozgrywać koszykarki, piłkarze ręczni, ale w planach sa także koncerty. Ma być gotowa za dwa lata.

Igrzyska TOKIO 2020. Dyscypliny, które można trenować samemu | ESKA XD - Fit vlog #27