gorzów vaculik bus

i

Autor: FB Stal Gorzów Wozy Vaculika, Thomsena i Hansena nie muszą być jedynymi busami obcokrajowców, które w najbliższym czasie pojawią się w Gorzowie.

Zmiana w regulaminie była zaskoczeniem, Stal Gorzów nie chce zostać z niczym

2022-09-01 11:14

W przyszłym sezonie PGE Ekstraligi zawodnik U24 będzie wliczał się do minimalnej liczby dwójki Polaków w zespole. Praktycznie przesądzone jest odejście z Gorzowa Patricka Hansena, na pozycję wskoczy Wiktor Jasiński, który czuje się coraz pewniej na torze.

Nie jest tajemnicą, że Moje Bermudy Stal musi uzupełnić dziurę w składzie, która powstanie po odejściu Bartosza Zmarzlika. Władze klubu nie siedzą z założonymi rękami. Mówi Marta Karmelita odpowiadająca za marketing:

JEREMY SOCHAN - droga do NBA | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #56

Przed nami jest jeszcze okienko transferowe. Rozmowy cały czas się jeszcze toczą, chociaż rynek jest już dosyć przebrany. Nie mniej tak: rozmowy trwają, mamy okienko transferowe i myślę, że można się jeszcze spodziewać - mam nadzieję - jakiejś miłej informacji.

Na ewentualnym wzmocnieniu paradoksalnie najwięcej stracić może zawodnik, który w żółto-niebieskim plastronie jeszcze nie przejechał ani jednego biegu. Oskara Fajfera może czekać zażarta walka o miejsce w składzie.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Sprawdzian na 1 września. To wie nawet dziecko

Pytanie 1 z 15
W Polsce góry są na…?