Oskar Fajfer/Stal Gorzów

i

Autor: facebook.com/StalGorzow1947

Zaskakujące informacje od zawodnika Stali Gorzów. Podpisał jednak dwuletnią umowę!

2023-01-28 0:18

Ebut.pl Stal Gorzów w listopadowym oknie transferowym oficjalnie związała się z Oskarem Fajferem. Od tamtego czasu wszyscy myślą, że zawodnik parafował roczną umowę. Jak się okazuje, jest inaczej. Dlaczego wszystko było owiane tajemnicą?

Oskar Fajfer w Stali Gorzów jednak na dwa lata!

Przypomnijmy, że Oskar Fajfer zastąpi w ebut.pl Stali Gorzów pozycję Bartosza Zmarzlika. Zarówno klub, jak i sam zawodnik nie mówił o długości kontraktu. Wszystko zostało ujawnione podczas niedawnego czatu Fajfera z kibicami w mediach społecznościowych.

- Mało kto wie, ale ze Stalą podpisałem dwuletni kontrakt. Nie jestem zwolennikiem, aby skakać po klubach. Lubię osiąść w jednym ośrodku i skupić się na danym torze. Cieszę się, że dogadaliśmy się na dwa lata. Mam nadzieję, że to będzie efekt trampoliny i tylko będę podnosił swoje umiejętności w PGE Ekstralidze - powiedział Oskar Fajfer.

- Moim głównym celem było, aby jeździć w PGE Ekstralidze. Presja zawsze jest, ale trzeba sobie z nią poradzić. W młodzieńczych latach ta presja bardziej doskwierała, ale teraz wśród seniorów jest trochę inaczej - dodał nowy zawodnik Stali Gorzów, który już zaaklimatyzował się w nowym klubie.

- Muszę powiedzieć, że z Andersem Thomsenem w przeszłości startowałem trzy lata w Wybrzeżu Gdańsk. Świetnie dogadywaliśmy się w parku maszyn, ale także na torze. Jest to bardzo pocieszna osoba. Z Martinem Vaculikiem też mam świetny kontakt. Kiedyś sprzedał mi swój silnik, na którym wygrał jedną z rund Grand Prix i powiem szczerze, że to był mój jeden z najlepszych silników. Z Szymonem i juniorami też mam świetny kontakt. Na pewno bardziej się zżymy podczas obozu w Finlandii, który już niebawem - podkreślił Fajfer.

Sonda
Czy kibicujesz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze?