Arena Gorzów. Tak wygląda hala w środku

i

Autor: Łukasz Kulczyński

ARENA

Wejściówki na otwarcie Areny Gorzów w cenie kawalerki? Bilety poszukiwane. W Internecie pojawiają się nietypowe ogłoszenia

2023-12-04 11:35

Już w najbliższy weekend, tj. 9. i 10. grudnia, w Gorzowie odbędzie się huczne otwarcie nowej hali widowiskowo-sportowej. Wejściówek na to wydarzenie już nie ma, ale mieszkańcy próbują wszelkich sposobów, aby je zdobyć. W Internecie pojawiają się wyjątkowo nietypowe ogloszenia i, jak się okazuje, bilety są w cenie!

Nowa hala widowiskowo-sportowa Arena Gorzów, która powstaje przy ulicy Słowiańskiej, niedaleko CSR "Słwowianka", to miejsce, na które gorzowianie czekają już od dawna. To nowoczesny obiekt, w którym odbywać się będą nie tylko wydarzenia sportowe, ale także takie o charakterze kulturalnym czy też gospodarczym. Na trybunach zaś znajdą się miejsca aż dla 5 tysięcy widzów.

Bilety na otwarcie Areny Gorzów

Wielkie otwarcie Areny Gorzów zaplanowano na sobotę i niedzielę (9-10.12). W tym czasie odbędzie się szereg imprez takich jak np. koncerty, świetlne show czy zimowe miasteczko.

Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczne jest jednak posiadanie wejściówki. Te rozdawane były za darmo za pośrednictwem Internetu i... rozeszły się niemal w godzinę! W tej chwili bilety na otwarcie Areny Gorzów nie są już dostępne.

Niektórzy się jednak nie poddają. Części mieszkańców zależy na imprezie tak mocno, że za pośrednictwem facebookowych grup oferują kupno wejściówek.

Gorzowianie szukają biletów na otwarcie Areny Gorzów. Gdzie można je dostać?

Zaledwie kilka godzin po wyczerpaniu zapasu darmowych wejściówek na lokalnych grupach na Facebooku zaczęły się pojawiać ogłoszenia o poszukiwaniu biletów. Niektórzy mają nadzieję na to, ze ktoś zrezygnuje z imprezy i odda bilety, ale inni wprost oferują, że mogą je odkupić.

Ma być może ktoś odstąpić lub odsprzedać 4 wejściówki na Arenę Gorzów 9 Grudnia?" "Ma ktoś na zbyciu wejściówki na Arenę Gorzów... Jak tak to proszę na priv" piszą mieszkańcy na jednej z popularnych grup.

Jakie są ceny za darmowej wcześniej wejściówki? Tego nikt oficjalnie nie mówi - gorzowianie, którzy chcą odkupić bądź sprzedać bilety kontaktują się ze sobą w wiadomościach prywatnych.

Wejściówka za.. kawalerkę? Otwarcie Areny Gorzów z przymrużeniem oka

Ogłoszeń o poszukiwaniu biletów na Arenę Gorzów jest w ostatnich dniach tak dużo, że zaczęły się już pojawiać pierwsze żartobliwe komentarze na ten temat:

Zamienię 5 biletów na otwarcie Areny Gorzów za małą kawalerkę na os. Europejskim. Może być do remontu" pisze jeden z mieszkańców.

Trzeba przyznać, że bilety są w cenie! 

Arena Gorzów. Tak wygląda hala w środku

Sonda
Byłeś/aś w Arenie Gorzów?
Hala Targowa w Bydgoszczy oficjalnie otwarta