gorzów zakorkowany 1

i

Autor: Fragles Na Sikorskiego stoją auta, autobusy i tramwaje.

Zakorkowany Gorzów, trwa jeszcze remont Trasy Nadwarciańskiej [FOTO]

2021-11-08 16:21

Nie udało się zakończyć prac na odcinku od ronda Santockiego do Kasprzaka. Drogowcom szyki popsuła deszczowa, jesienna aura. Co oznacza, że jeszcze przez jakiś czas kierowcy będą narzekać na korki. Jest bardzo ciasno...

W związku z modernizacją Trasy Nadwarciańskiej, wylewaniem asfaltu, w godzinach szczytu i nie tylko, powstają sznury aut na Spichrzowej, Sikorskiego, Warszawskiej czy Pomorskiej.Tłoczno jest także w okolicach Rolnika czy na Kosynierów Gdyńskich.

gorzów zakorkowany 2

i

Autor: Fragles W Gorzowie popołudniowe korki to standard.

Jest szansa, bo od wtorku (9.11) znów pojawi się słońce a opady zanikną, że za kilka dni remontowane 1200 metrów będzie udostępnione zmotoryzowanym i korki się rozładują. W sumie wykonawca- Eurovia- ma czas do 6 grudnia. Jednak chce jak najszybciej wykonać zadanie i zająć się wykończeniami.

gorzów zakorkowany 3

i

Autor: Fragles Intensywny ruch, spowalnia np. kolizja, do której doszło na Kosynierów Gdyńskich.

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Remont trasy nałożył się z pracami na Kasprzaka przy zjeździe z S3 oraz budowanym przedłużeniem Spichrzowej, a także zamknięciem części ul. Teatralnej. Pieniądze urzędnicy musieli wykorzystać, inaczej by przepadły. Koszt inwestycji to 1,4 mln zł.

Tłumy uchodźców na granicy z Polską

QUIZ. Piosenki głodomora czyli przeboje z jedzeniem w tytule

Pytanie 1 z 28
Owoc pełen snu z piosenki Mieczysława Wojnickiego