gorzów straż miejska

i

Autor: Jan Wojtanowski / UM Gorzów

Straż Miejska Gorzów

Za samo picie może by mu się upiekło. Za to, co zrobił później może wylądować za kratkami

2024-06-28 13:14

Za samo picie może by mu się upiekło. Za to, co zrobił później może wylądować za kratkami i zapłacić wysoką grzywnę. Środowy [26.06] incydent w Gorzowie miał miejsce przy ulicy Dworcowej.

Przebywający w pobliżu na patrolu strażnicy miejscy zauważyli mężczyznę spożywającego alkohol w miejscu publicznym. Podjęli więc interwencję. Mężczyzna nie planował jednak okazywać żadnego dokumentu, nie zgodził się także na podanie swoich personaliów.

Nagrabił sobie już na tym etapie, ale wtedy do głowy przyszedł mu jeszcze głupszy pomysł - naruszył nietykalność cielesną jednego z mundurowych. Został zatrzymany i przewieziony na komendę miejską, gdzie pieczę nad nim przejęli policjanci.

Dziki na toruńskim Rubinkowie! Interweniowała straż miejska

Za samo zaatakowanie strażnika grozi mu do 3 lat więzienia. Odpowie także za odmowę wylegitymowania się, co jest wykroczeniem grożącym aresztem, lub grzywną do 5 tysięcy złotych.

Jak przypomina służba miejska - możliwość spożywania napojów alkoholowych z zawartością do 8 % w Gorzowie możliwa jest tylko na bulwarze, w godzinach od 19 do 4 rano.

Quiz dla dzieci z lat 90. Tylko oni rozgromią te pytania z młodzieżowego slangu

Pytanie 1 z 10
Mówisz "czaisz bazę" i masz na myśli, że:
Listen on Spreaker.