gorzów wośp wiosła 1

i

Autor: facebook.com/WOŚPGorzów W akcje włączyli się znani gorzowscy sportowcy- od lewej wioślarz Zbigniew Schodowski oraz kajakarki Joanna Podyma i Beata Sokołowska.

Wywiosłowali trzecie miejsce! Udany debiut gorzowian w akcji WOŚP

2023-02-02 12:26

To bardzo dobry wyniki, biorąc pod uwagę, że nasze miasto po raz pierwszy wzięło udział w rywalizacji sportowej. Chodzi o akcję "Wiosłuj dla WOŚP", podczas której także są zbierane datki do puszek. Odbyła się ona w sobotę [28.01], tuż przed finałem.

31 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. W Gorzowie- przypomnijmy- padł rekord, bo uzbierano ponad 350 tysięcy złotych. to jeszcze nie koniec, bo trwają licytacje w internecie.  W ramach działań w galerii Nova Park na gorzowskim Zawarciu można było spalić kalorie w szczytnym celu. Na ergometrze "popłynęła" Marta Ciećwierz, szefowa gorzowskiego sztabu klubu "U szefa. 

gorzów wośp wiosła 2

i

Autor: facebook.com/WOŚP.Gorzów Młode pokolenie też pokazało na co je stać.

Gorzów jak na debiut zajął świetne, trzecie miejsce, zostawiając w tyle takie miasta jak Kraków, Warszawa, Bydgoszcz czy Poznań. 241 osób przepłynęło ponad 120 kilometrów. Lepszy był Toruń- 126 kilometrów oraz Szczecin - 124 kilometrów. Za rok kolejna rywalizacja.

Świętokrzyskie. Mistrzostwa Świata w Bilardzie w Kielcach

QUIZ: Jak dobrze znasz Kubackiego, Stocha i Żyłę?

Pytanie 1 z 11
Który ze skoczków jest najstarszy?