gorzów nocny szlak 1

i

Autor: Fragles Nocna kultura w Gorzowie.

Wyrusz Nocnym Szlakiem Kulturalnym w Gorzowie. Moc wydarzeń [AUDIO]

2021-06-10 16:48

Podróże w 5 minut, harcerska łączka czy masa koncertów, wystaw i pokazów. Tak zapowiada się jedyna artystyczna noc w Gorzowie, która już w sobotę (12.06). W sumie zaplanowano 38 miejsc, w których będzie się dziać!

Przygotowano około 60 różnych bezpłatnych wydarzeń na terenie całego miasta. Zatem każdy powinien znaleźć coś co go zainteresuje. Jako pierwsze wystartuje Biuro Turystyki Stacjonarnej, które proponuje szybkie eskapady. Dwie artystki wykonały egzotyczne pejzaże, które mają lukę, a będzie można ją wypełnić swoją osobą. Biuro działać będzie w godz. od 15 do 20. 

Z kolei w Letniej koncert życzeń jak za dawnych lat, do tego piosenki z lat 80-tych i 90-tych wykonywane przez gorzowskich młodych artystów. Start o godz. 17. O tej samej porze nad Kłodawką przy Wyszyńskiego- harcerska łączka.

Harcerze zadebiutują na imprezie - mówi Rafał Stećków z MCK-u, organizator gorzowskiego szlaku:

W planach liczne koncerty, wystawy, warsztaty, pokazy świateł czy druku 3D. Harmonogram wydarzeń dostępny jest na stronie i facebooku MCK-u oraz na ulotkach. Nocny Szlak Kulturalny ruszy w sobotę o godz. 15, a zakończy się w niedzielny poranek (13.06).

Zaćmienie słońca w obserwatorium astronomicznym Uniwersytetu Warszawskiego
Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?