wypadek

Wypadek niedaleko Strzelec Krajeńskich. Z samochodu nic nie zostało. Jak doszło do zdarzenia? ZDJĘCIA

2023-09-07 15:52

Do wypadku doszło we wtorek, 5 września, niedaleko miejscowości Słowin. Samochód osobowy marki volkswagen kierowany przez kobietę z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Z samochodu praktycznie nic nie zostało!

Od momentu wpłynięcia zgłoszenia, służby pojawiły się na miejscu po 10 minutach. Napotkali tam wbity samochód w drzewo. Kobieta kierująca pojazdem cudem przeżyła. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zobaczcie na poniższe zdjęcia, które mrożą krew w żyłach!

Zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Strzelcach Kraj. za pośrednictwem Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o godz. 09:35. Po około 10 minutach na miejsce przybyły pierwsze jednostki straży pożarnych oraz karetka Państwowego Ratownictwa Medycznego, a chwilę później także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowaną kobietą zajęli się członkowie zespołów medycznych. Działania strażaków skupiły się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz miejsca lądowania śmigłowca LPR. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniać będzie Policja – relacjonuje KP PSP w Strzelcach Krajeńskich.

Dostawczak uderzył w drzewo, kierowca wyleciał z kabiny. Koszmarny wypadek pod Barwicami
Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?