ZIMA

Wyjazd w góry na ferie? Sprawdź piękne górskie miejscowości najbliżej Gorzowa

2024-04-27 15:22

Ferie w Gorzowie zbliżają się coraz większymi krokami i to już naprawdę ostatni moment, by zaplanować zimowy wypoczynek. Ten najlepiej spędzić... w górach. W Polsce nie brakuje pięknych, górskich miejscowości, w których można pojeździć na nartach, pozwiedzać góry i spróbować tradycyjnego oscypka. Sprawdziliśmy, które z nich znajdują się najbliżej Gorzowa!

Ferie w Polsce już się rozpoczęły, ale mieszkańcy województwa lubuskiego na zimowy wypoczynek muszą jeszcze trochę poczekać. Na razie odpoczywają mieszkańcy woj. dolnośląskiego, opolskiego, mazowieckiego i zachodniopomorskiego. Ferie w województwie lubuskim 2024 odbędą się natomiast na samym końcu, dokładnie w dniach od 12 do 25 lutego.

Gdzie pojechać na ferie?

Zimowa przerwa od nauki w szkołach to dla wielu również doskonała okazja do zaplanowania sobie urlopu i spędzenia czasu z rodziną i ze znajomymi.

W Gorzowie, jak co roku, przygotowano ofertę ciekawych zajęć dla dzieci i młodzieży - do wspólnej zabawy zaprasza m.in. Muzeum Lubuskie, biblioteka czy CSR Słowianka. Nieco starsi mogą z kolei skorzystać z bogatej oferty ośrodków SPA w województwie lubuskim, które wydają się wręcz idealną opcją na zimowy wypoczynek.A tym, którzy wolą wypoczywać aktywnie polecamy... wyjazd w góry! Jeśli właśnie rozważasz taką opcję sprawdź, któe górskie miejscowości znajdują się najbliżej Gorzowa. Ile czasu zajmie Ci dojazd?

Piękne miejscowości w górach najbliżej Gorzowa Wlkp.

Sonda
Masz już plany na ferie?
Szturm na polskie góry. Ogromne kolejki na szlakach