Shrek Trzeci

i

Autor: TVN/Paramount

QUIZ

Wygadany osioł czy sprytny kot? Jaką postacią ze Shreka jesteś? Zrób quiz i sprawdź, do kogo pasujesz

2024-06-28 12:29

Shrek to kultowa, animowana komedia, która podbiła serca setek tysięcy widzów na całym świecie. Rezolutny osioł, potężny Shrek i słodka Fiona od lat bawią kolejne pokolenia. Zastanawiałeś się kiedyś, która z postaci najbardziej odzwierciedla Twój charakter? Wykonaj nasz quiz i sprawdź, jaką postacią ze Shreka jesteś.

Shrek — ta komedia bawi od lat!

Shrek to amerykański film animowany, który wszedł na ekrany w 2001 roku i od razu zdobył ogromną sympatię widzów. Od tamtej pory powstały jeszcze cztery części tej kultowej komedii dla małych i dużych, a obecnie trwają przygotowania do kolejnej, która w dużej mierze dotyczyć będzie osła, najzabawniejsze i najbardziej lubianej postaci.

Perypetie ogromnego zielonego ogra, jego przyjaciela gadającego osła i księżniczki Fiony przyciągnęły przed ekrany miliony widzów, a kultowe teksy zabawnych stworzeń powtarzane są po dziś dzień. Kto z nas chociaż raz nie usłyszał "zainwestuj w tik taki, bo ci jedzie"? Podobnych tekstów, śmiesznych zwrotów akcji i niewiarygodnych przygód jest dużo więcej! Nic dziwnego, że produkcja zdobyła Oskara za najlepszy animowany film pełnometrażowy.

A czy zastanawiałeś się kiedyś, która z postaci pasuje do Ciebie najbardziej? Odnajdujesz swoje cechy charakteru w którymś z bajowych stworzeń? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, którą z postaci ze Shreka jesteś.

Quiz: Jaką postacią ze Shreka jesteś?

Pytanie 1 z 10
W jaki sposób dbasz o higienę jamy ustnej?
Taki będzie SHREK 5? Tego na pewno nie zabraknie | To Się Kręci #13