Gorzów: WOŚP

i

Autor: SG

WOŚP w Gorzowie 2023. Kiedy i gdzie finał? Co będzie można wylicytować na aukcjach?

2023-01-27 16:37

Fotel z nowo powstającej hali widowiskowo sportowej w Gorzowie, a może gadżet z Grand Prix w Gorzowie od Andersa Thomsena? To tylko nieliczne gadżety, które zostaną przekazane na licytację WOŚP w Gorzowie. Poznaliśmy szczegóły 31. finału!

31. finał WOŚP 2023 w Gorzowie. Co będzie można wylicytować?

W Gorzowie podczas 31. finału WOŚP będzie sporo do wylicytowania. To chociażby pozłacane kółeczko, zaprojektowane przez Jurka Owsiaka, z limitowanej serii i inne orkiestrowe gadżety. Do tego rzeczy przekazane przez Stilon, Stal, w tym osłona kierownicy motocykla Andersa Thomsena, na którym wygrał Grand Prix Gorzowa. I wiele innych rzeczy. Jak co roku gadżet na licytację przekaże prezydent Gorzowa. Tym razem jest to fotel, który zamontowany będzie w budowanej hali widowiskowo-sportowej przy Słowiance. Na otwarcie obiektu jeszcze poczekamy, ale swoje miejsce można już mieć.

Gorzów: WOŚP

i

Autor: SG Taki fotel może być wasz. Będzie na was czekał na hali przy Słowiance.

- Chętny wylicytuje ekskluzywne miejsce na hali i dostęp do tego miejsca przez rok od otwarcia obiektu. Ten fotel umożliwi uczestnictwo we wszystkich imprezach organizowanych przez miasto i kluby sportowe. Fotel będzie na hali, nie trzeba będzie z nim przychodzić - żartuje Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Gorzów: WOŚP

i

Autor: SG

31. finał WOŚP w Gorzowie. Gdzie się odbędzie?

Gadżety licytowane będą na scenie, na Starym Rynku od godz. 17.00. 31. finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia.

Sonda
WOŚP 2024 - czy wesprzesz zbiórkę?