Woolworth wkracza do Polski. Pierwsze sklepy otwarte lada moment!

i

Autor: materiały prasowe woolworth.de

SKLEPY

Woolworth powstanie w Gorzowie! Co na to mieszkańcy?

2023-07-04 11:11

Znany niemiecki gigant otwiera swój pierwszy sklep w Gorzowie. Woolworth już od listopada ma działać w parku handlowym S1 na Górczynie. Mimo, że to w mieście nie ma jeszcze sklepu tej sieci to działa kilka z podobny asortymentem. Czy kolejny jest potrzebny? Zapytaliśmy o to mieszkańców.

Asortyment Woolworth. Co kupisz w sklepie?

W sklepach znanej niemieckiej sieci można kupić przede wszystkim artykuły gospodarstwa domowego i przedmioty codziennego użytku.

W Woolworth znajdziesz więc np. odzież damską, męską oraz dziecięcą, w tym zarówno ubrania jak i buty. Są tekstylia, artykuły dekoracyjne i drogeryjne. Nie zabraknie sprzętu AGD, elektroniki i szeroko pojętych artykułów gospodarstwa domowego. Można tu będzie znaleźć produkty "sezonowe", np. artykuły do szkoły przy okazji rozpoczęcia roku szkolnego czy rzeczy niezbędne na plaże w trakcie wakacji.

Czy Woolworth jest w Gorzowie potrzebny?

Z uwagi na to, że asortyment sklepów Woolworth jest podobny do tego jaki oferują m.in. Action, Pepco i Tedi, czyli sklepy działające już na terenie Gorzowa, postanowiliśmy zapytać mieszkańców czy kolejny taki lokal jest w mieście potrzebny.

Jak się okazuje, większość pytanych przez nas osób uważa, że Wollworth... nie jest potrzebny.

Mało jeszcze sklepów w Gorzowie?"

"Biedronki, Żabki, cały czas coś nowego. Po co to?"

"Nie sądzę, żeby kolejny taki sklep był potrzebny. Może i tej sieci jeszcze w Gorzowie nie ma, ale jest wiele podobnych. Więc nie rozumiem w jakim celu powstanie jeszcze jeden" - mówią gorzowianie.

Pojawiły się również głosy popierające otwarcie Woolworth, ale wśród pytanych przez nas osób było ich zdecydowanie mniej.

Sonda
Czy słyszałeś/aś o sklepach sieci Woolworth?
Otwarcie pierwszego sklepu Woolworth w Polsce