Chodził po klatkach schodowych i naciskał klamki. 40-latek z długą listą zarzutów

i

Autor: slightly_different / CC0 / pixabay.com Chodził po klatkach schodowych i naciskał klamki. 40-latek z długą listą zarzutów

Włamywacze ciągle grasuje w Gorzowie "Ktoś łapie za klamki i ucieka". Jest apel mieszkańców!

2023-03-10 14:01

W ostatnim czasie w Gorzowie coraz częściej słychać o osobach, które próbują wejść do mieszkań. Łapią za klamki, ale gdy drzwi są zamknięte, to w moment uciekają.

Włamywacze łapią za klamki i uciekają. Jest apel mieszkańców

Ostatnio na osiedlu Staszica w Gorzowie doszło do jednego z podobnych zdarzeń. Mieszkanka zaalarmowała na forum osiedla Staszica. - Uważajcie Marcinkowskiego 9a, ktoś przed chwilą zadzwonił dzwonkiem i chwycił za klamkę, kiedy podeszłam nikogo nie było, pies ujadał mocno , wyszłam na klatkę schodową nadal szczekał. Trochę się przestraszyłam. I wróciłam do mieszkania . Kiedy zerkałam przez Judasza ktoś w tym momencie jak by ze wsypu wyszedł i biegł piętro wyżej (pisownia oryginalna) - napisała pani Barbara. Pod jej wpisem rozpoczęła się dyskusja.

- Na Matejki 64 nocuje chyba „bezdomny”. W cudzysłowie ujęte, bo nie wiadomo co to za osoba. Robi bałagan i dziwnie się zachowuje. Na początku myślałam, że to jakiś narkoman. Zamykajcie zawsze drzwi na klucz, nie ważne która jest godzina - zaalarmowała z kolei pani Anna.

Sonda
Czy zamykasz drzwi na zamek, kiedy jesteś w domu?