Studia

i

Autor: Canva Pro

UCZELNIE

Wkrótce rozpocznie się rok akademicki, ale... wciąż można się zapisać na studia w Gorzowie

2023-09-27 13:30

Mimo, że do rozpoczęcia roku akademickiego 2023/2024 pozostało już zaledwie kilka dni to Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie cały czas prowadzi rekrutacje na wybrane kierunki studiów. Niezdecydowani wciąż mogą zapisać się na zajęcia.

Oficjalne rozpoczęcie roku akademickiego zaplanowano na 2. października. To właśnie wtedy polskie uczelnie ponownie wypełnią się studentami, którzy aż do czerwca będą zdobywać wiedzę i nawiązywać nowe kontakty.

W Gorzowie studenci mogą skorzystać z oferty kilku uczelni wyższych: Akademii im. Jakuba z Paradyża, Akademii Wychowania Fizycznego, Wyższej Szkoły Biznesu, a także Medycznego Studium Zawodowego. I mimo, że rozpoczęcie roku już tuż, tuż, to niektóre uczelnie cały czas czekają na uczniów.

Rekrutacja na AJP Gorzów wciąż trwa

Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie wciąż zachęca do zapisania się na wybrane kierunki studiów. Rekrutacja trwa i chętni cały czas mogą się zgłaszać.

Są co prawda takie kierunki, jak np. pielęgniarstwo czy informatyka, w których chętnych nie brakuje, ale na większości pozostały jeszcze wolne miejsca. Wszyscy, którzy chcą jeszcze wstąpić w zaszczytne grono studentów AJP mają taką możliwość.

W bibliotece głównej cały czas działa punkt rekrutacyjny, w którym można się zarejestrować na wybrany kierunek - obecne tam osoby podpowiedzą i doradzą jakich formalności należy dopełnić.

Co więcej, zapisywać się będzie się można jeszcze... po rozpoczęciu roku. Odpowiednie informacje na ten temat można będzie uzyskać w dziekanatach.

Zobacz też: Najpiękniejsze gorzowianki na Instagramie

Sonda
Studia - wolisz zajęcia zdalne czy stacjonarne?
Nie uwierzycie, jakie Natalia Nykiel ma wykształcenie! Łączyła studia dzienne z karierą