Wróżba Aida

i

Autor: AKPA / Canva Pro

WRÓŻBY

Wizjonerka Aida mówi jaki będzie rok 2024. Co nas czeka i kto powinien uważać?

2024-01-23 9:33

Aida Kosojan-Przybysz, najsłynniejsza w Polsce jasnowidzka, podzieliła się swoją wizją dotyczącą 2024 roku. Jak przyznała: rok ognia dla wielu zapowiada się przełomowo! Dlaczego? Co nas czeka i na co powinniśmy się przygotować?

Przepowiednie towarzyszą ludzkości od najdawniejszych czasów. Już nasi przodkowie z zainteresowaniem spoglądali w gwiazdy szukając odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące życia i tego, co ma nastąpić.

Nic więc dziwnego, że na przełomie dziejów na kartach historii zapisali się wróżbici, jasnowidze, a nawet czarownice, których przepowiednie znane są do dzisiaj, i których potwierdzenia wciąż upatruje się w obecnych wydarzeniach.

Niewątpliwie jednym z najbardziej rozpoznawalnych wizjonerów był Nostradamus - jasnowidz przewidział co czeka nas 2024 roku, a jego wizja nie napawa optymizmem. Wróżbę na ten rok ma też m.in. Baba Wanga oraz 17-latek z Indii, który przyznał, co w tym roku czeka Polskę.

Przepowiednie na 2024 rok ma dla nas także Aida - jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wizjonerek. Co wywróżyła?

Wróżka Aida ma kolejną przepowiednię. "Wchodzimy w rok ognia"

Aida, a dokładnie Aida Kosojan-Przybysz, to piosenkarka ormiańskiego pochodzenia, której przypisuje się dar jasnowidzenia - odziedziczony po babci. Oprócz tego 55-latka jest kompozytorką, autorką tekstów i felietonistką.

Kobieta urodziła się w Batumi w Gruzji, ale od lat 90. mieszka w Polsce.

Aida, podobnie jak co roku, podzieliła się swoją wizją na temat 2024 roku. Jak przyznała: wchodzimy w rok ognia, więc będzie on pełen emocji, miłości i pasji.

Trzeba jednak bardzo uważać, bo ogień jest nieprzewidywalny i potrafi dotkliwie sparzyć - w 2024 roku zalecana jest wiec duża ostrożność.

Wizja Aidy na 2024 rok. Co nas czeka?

To już kolejna przepowiednia mówiąca o tym, że ten rok będzie rokiem transformacji.

Miesiące gorących spraw, myśli, słów, emocji i uczuć. Przed nami rok, który podgrzewa, rozgrzewa, odgrzewa, parzy i spala" przyznała Aida w rozmowie z magazynem "Wróżka".

Jak dodała: uważać powinny szczególnie te osoby, które lubią zostawiać wszystko na ostatnią chwilę, ponieważ ten rok nie sprzyja działaniu w pośpiechu i pędzie, a każda gorąca myśl, zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej, może być "symboliczną zapałką", która doprowadzi do pożaru.

Uważać trzeba także na emocje - w tym roku powinniśmy nauczyć się odpuszczać te złe emocje, aby się "nie spalić".

Rok 2024 rokiem skrajności

Zgodnie z zapowiedzią Aidy, rok 2024 to czas, kiedy wszystko może się zmienić: osoby samotne mogą liczyć na namiętności.Ważne, aby w tym roku uzbroić się w sporą dawkę cierpliwości i pozwolić wydarzeniom toczyć się we własnym tempie.

Czarcie kręgi w lesie pod Gorzowem

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Polskość będzie zachwiana?! Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Mroczna przepowiednia dla miast