Gorzów: geoportal

i

Autor: geoportal.um.gorzow.pl

Gorzowski geoportal

Wirtualna mapa na Nocny Szlak Kulinarny

2023-03-13 15:07

To tegoroczna nowość, która pomoże nie przegapić żadnego z punktów gastronomicznych, które zgłosiły się do uczestnictwa w szlaku. Poszczególne lokale nanoszone są na plan miasta, zaraz po tym, jak zostaną zaprezentowane na profilu facebookowym NSK.

Na Nocny Szlak Kulinarny z mapą w telefonie. To nowość, która w tym roku ma pomóc gorzowianom w dotarciu do lokali, które biorą udział w imprezie. Powstaje ona na bazie miejskiego geoportalu. Wystarczy wejść na stronę urzędu miasta, tam odnaleźć link do geoportalu i kliknąć w kafelek z Nocnym Szlakiem Kulinarnym. Ukaże się plan Gorzowa z naniesionymi lokalami, ale jeszcze nie wszystkimi.

Można zobaczyć, te które ujawniamy jeden po drugim na profilu, na Facebooku Nocnego Szlaku Kulinarnego. Będą uzupełniane o każdy ujawniony na profilu lokal, aż dojdziemy do 38 i wszystkie będą widniały w geoportalu. Każdy będzie mógł zobaczyć, gdzie dokładnie jest dany punkt gastronomiczny - mówi Jacek Gumowski, dyrektor wydziału obsługi inwestora i biznesu.

Organizatorzy zakładają, że prezentację lokali zakończą wraz z nadejściem wiosny. Tegoroczny Nocny Szlak Kulinarny odbędzie się 16 i 17 czerwca. Swój udział zgłosiło rekordowe 38 lokali, z tego 17 uczestniczyć będzie pierwszy raz.

Quiz. Jedzenie czy zwierzę? Sprawdź swoją wiedzę w szybkim quizie!

Pytanie 1 z 10
Goji to: