nowość w mieście

Wiemy, co powstało w miejsce kiosku ruchu przy stadionie żużlowym w Gorzowie. Zmagają się z wielkim tłumem!

2024-07-03 15:58

W połowie stycznia 2024 roku informowaliśmy o wystawieniu na sprzedaż kiosku przy stadionie żużlowym. Było to kultowe miejsce na mapie Gorzowa. Teraz, w jego miejsce, powstało zupełnie coś innego, co również cieszy się dużym zainteresowaniem. Czy biznes w tym miejscu jest strzałem w dziesiątkę?

O zamknięciu kiosku pisaliśmy 18 stycznia. Właścicielka, pani Zofia, przeszła na emeryturę i wystawiła kiosk na sprzedaż.

Nic nie jest wieczne... Istniejący od kilku dekad, jeden z nielicznych już w Gorzowie, kiosk pani Zofii przy stadionie Stal Gorzów znika. Od kilkunastu dni pusty, czeka na chętnego, który zechce go poprowadzić. Dla mieszkańców miejsce wyjątkowe, świetnie zaopatrzone, z miłą obsługą, dla Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Zawarcia ponadto miejsce, gdzie można było dostać nasze darmowe widokówki. I kupić dosłownie WSZYSTKO, żaden bowiem kiosk w mieście nie miał tak bogatego zaopatrzenia... Coś się kończy bezpowrotnie. Jest nam niesłychanie smutno" - napisali członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Zawarcia.

Co powstało w miejsce kiosku przy stadionie żużlowym w Gorzowie?

Od stycznia w obrębie kiosku nie działo się zbyt wiele. Czasami można było zauważyć sprzedaż warzyw i owoców, ale od jakiegoś czasu w tym miejscu jest zupełnie co innego. Lokalizację przejął właściciel lodziarni "Lody naturalne na Walczaka". Punkt cieszył się niesamowitą popularnością zwłaszcza podczas sobotniego Grand Prix, które odbyło się na stadionie im. Edwarda Jancarza.

Najlepsze lodziarnie w Gorzowie. Zobacz listę!

Nowa lodziarnia w Gorzowie. Powstała pod stadionem żużlowym

Jest to druga lokalizacja "Lody naturalne na Walczaka". Pierwsza z nich, jak sama nazwa wskazuje, znajduje się przy ul. Walczaka przy Lidlu, na przeciwko Hotelu Gorzów. Lokal jest, póki co, czynny tylko od piątku do niedzieli w godzinach od 11:00 do 20:00. Ceny są takie same, jak w punkcie przy Walczaka.

Pomorskie. Lody rzemieślnicze polecane przez Mr Kryhę przeniesione do Rumi
Sonda
Które lody lubisz najbardziej?