NOWOŚĆ

Wielkie otwarcie niemieckiego giganta w Gorzowie. Do Woolworth przybył tłum mieszkańców!

2023-11-02 11:27

2 listopada (czwartek) punktualnie o godzinie 9:00 w Gorzowie otworzył się sklep Woolworth. Jeden z punktów niemieckiego giganta miał swoją inaugurację w pasażu handlowym S1 przy ulicy Górczyńskiej. Byliśmy na miejscu i mamy dla was zdjęcia!

Otwarcie Woolworth zainaugurowało listopad w Gorzowie. Przypomnijmy, że to drugi punkt niemieckiego giganta. Wcześniej, bo 24 sierpnia, Woolworth został otwarty w Zielonej Górze.

Woolworth w Gorzowie znajduje się nowo otwartym pasażu handlowym S1 przy ulicy Górczyńskiej w Gorzowie. Na inaugurację sklepu przybyło kilkuset gorzowian, a na 2000 pierwszych klientów czekała specjalna, obrandowana torba. Zobaczcie zdjęcia z otwarcia!

Przypomnijmy, że w sklepach Woolworth znajdziesz szeroki wybór produktów codziennego użytku, dostępnych w przystępnych cenach. Asortyment obejmuje tekstylia i odzież dla całej rodziny, sprzęt AGD i elektronikę, a także artykuły drogeryjne i dekoracyjne. W magazynie znajduje się średnio od 8 do 12 tysięcy różnorodnych produktów.

Otwarcie pierwszego sklepu Woolworth w Polsce
Sonda
Czy słyszałeś/aś o sklepach sieci Woolworth?