gorzów wartownia dj Tonka

i

Autor: facebook.com/djtonkaofficial DJ Tonka zagra w Gorzowie.

Wielkie granie ze światowymi DJ'ami w Gorzowie!

2022-06-25 10:06

Wartownia w sobotę (25.06) będzie gościć polski duet oraz znanego niemieckiego DJ'a. Kontenerowe, muzyczne miasteczko działać będzie do końca wakacji. Oprócz koncertów w planach stand up'y oraz warsztaty głownie dla młodzieży i dzieci.

To druga edycja Wartowni w Gorzowie, ubiegłoroczna była hitem wśród mieszkańców młodszych i starszych. Weekend, po pracy nad brzegiem Warty będzie można się wyluzować, posłuchać dobrej muzyki i świetnie się bawić.

Na początek wizytówka polskiej kultury klubowej na świecie, czyli - CATZ ’N DOGZ.

- To jest duet, jeden z gorętszych towarów eksportowych polskich dj'ów elektronicznych na świecie. Jeżdżą do Hiszpanii, Meksyku, Australii i zawitają do nas. Tej nocy pojawi się legendarny DJ Tonka, znawca house'owych rytmów. To będzie mega wakacyjne otwarcie - mówi Paweł Kopala, współorganizator Wartowni.

gorzów wartownia catzndogz

i

Autor: facebook.com/catzndogzofficial Polski światowy duet zjawi się w Gorzowie.

Muzyczne szaleństwo na głównej scenie o godz. 19. Z kolei w alternatywnym namiocie skład – Java, Doctor, Refill i Andy K. Dokładny rozkład dostępny jest na facebooku Wartowni.

Miasteczko na Zawarciu grać będzie do końca wakacji w weekendy, do tego stand upy oraz warsztaty np. szycia, gry na bębnach czy kreatywności. Wstęp wolny.

Tysiące rolkarzy na ulicach Warszawy. Nightskating na Pradze

QUIZ o etyce i moralności. Czy jesteś dobrym człowiekiem?

Pytanie 1 z 10
Często pomagasz potrzebującym?