Budda kupił Bugatti!

i

Autor: instagram.com/budda.7/

nowość

Wielki zakup Buddy! Popularny youtuber znów podbije Polskę?

2024-03-01 12:50

Kamil "Budda" Labudda, to jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów. Jego losy śledzi miliony Polaków. Nie inaczej było w ostatnich dniach, gdzie jego fani zauważyli, jak podróżuje z lawetą, na której wiezie samochód wart kilka milionów złotych!

Przeglądając na przykład TikToka, możemy napotkać się na sporo nagrań z polskich autostrad, na których widać podróżującego Kamila Labuddę w swoim Mansory Cullinanem. Nie byłoby w sumie nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że z tyłu na przyczepie typu laweta ciągnie... Bugatti Veyrona z 2005 roku, który obecnie jest wart około 5,5 mln złotych! Na razie nie wiadomo jednak , kiedy twórca przedstawi swoje nowe "cacko".

"Budda" od lat dostarcza swoim widzom niesamowitego contentu i zaskakuje tak naprawdę za każdym razem, gdy wypuszcza film. Jego materiały są istnymi perełkami, co również przekłada się na liczby i popularność.

Kim jest znany youtuber Budda z Krakowa? Poznaj te nieznane fakty na jego temat

A jeśli o popularności mowa, to w tym roku do kin wyjdzie film "Budda dzieciak '98", który przedstawi historię youtubowego twórcy.

Budda został Świętym Mikołajem! Wzruszył do łez dając prezenty na ulicy
Sonda
Oglądasz filmy "Buddy"?