Kosynierów Gdyńskich

i

Autor: www.google.maps.pl

UTRUDNIENIA

Więcej utrudnień i nowe objazdy. Kolejny odcinek Kosynierów Gdyńskich zostaje zamknięty

2023-06-28 14:17

Już w czwartek (29.06) wykonawca przebudowy sieci wodociągowej planuje rozpocząć kolejny etap prac na ulicy Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie. Dla mieszkańców oznacza to jedno: dodatkowe utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu. Nie da się ukryć, w tej chwili nie jeździ się łatwo w tamtym rejonie.

Kolejny etap prac na ul. Kosynierów Gdyńskich. Co się zmieni?

Wykonawca, który już w tej chwili prowadzi prace na sieci wodociągowej rozszerza zakres robót. Od czwartku obejmą one odcinek od ul. 30 Stycznia do ul. Borowskiego. Tam wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy w kierunku północnym, czyli od ronda Kosynierów Gdyńskich w stronę ul. Matejki. Z kolei na odcinku od ronda Kosynierów Gdyńskich do ul. 30 Stycznia zachowany zostanie ruch w jednym kierunku.

Wyjazd z ul. Bohaterów Warszawy pozostanie zamknięty jeszcze przez około dwa tygodnie. Kierowcy muszą się więc liczyć z koniecznością korzystania z objazdów.

Jadąc z ulicy Kosynierów Gdyńskich do ul. Estkowskiego trzeba się będzie kierować ulicami: Borowskiego, Armii Polskiej, Łokietka i rondo Kosynierów Gdyńskich.

Jakby tego było mało to w czwartek i w piątek zmiany szykują się także na ulicy Słowiańskiej. Firma Eurovia plnuje wtedy wykonać warstwę ścieralną na całej długości jezdni ul. Słowiańskiej – przesmyk za PWiK. W związku z tym, na czas trwania prac, ruch zostanie wyłączony.

Roboty na Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie idą pełną parą

Prace związane z modernizacją sieci wodociągowej w ciągu ulicy Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie rozpoczęły się pod koniec kwietnia tego roku. Docelowo Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wymieni jedną z głównych sieci wodociągowych, przyłącza oraz przebuduje studnię kanalizacji sanitarnej, co ma poprawić funkcjonowanie przesyłu wody w dużej części Gorzowa.

Jednocześnie swoje prace na Kosynierów Gdyńskich prowadzi firma Eurovia, która jest odpowiedzialna za gruntowny remont ulicy na odcinku od skrzyżowania z IV LO do budynku PWiK. Wykonawca przebuduje też skrzyżowanie ulic Słowiańskiej, Roosevelta, Żwirowej i Kosynierów Gdyńskich.

Sonda
Uważasz, ze inwestycje drogowe w mieście są dobrze prowadzone?
Kolejny remont w Warszawie! Duże utrudnienia na Woli