Tak wyglądał mecz ebut.pl Stal Gorzów - KS Apator Toruń

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

żużel

Wewnętrzne problemy Stali przełożą się na wynik drużyny? Zaczyna się walka o bonus! Zapowiedź meczu Apator Toruń - Stal Gorzów

2024-06-06 14:03

Ebut.pl Stal Gorzów rozpoczyna rundę rewanżową w PGE Ekstralidze. Podopieczni Stanisława Chomskiego w najbliższą niedzielę, 9 czerwca, udadzą się do Torunia na mecz z miejscowym KS Apatorem. W pierwszym spotkaniu Stalowcy wygrali 51:39 i z pewnością będą chcieli wywalczyć bonus na Motoarenie.

Torunianie w ostatnim meczu przeciwko NovyHotel Falubazowi Zielona Góra pokazali, że są do objechania. Gorzowianie mają jednak swoje wewnętrzne problemy po obustronnym walkowerze w spotkaniu z Zooleszcz GKM-em Grudziądz.

To są trudne momenty. Wierzę w to, że wszyscy w klubie staną na wysokości swoich zadań i nastąpi pewne oczyszczenie, a potem mobilizacja i zobaczymy już bardzo silną i zmobilizowaną Stal Gorzów na zwycięskim meczu w Toruniu – powiedział były prezes Stali Gorzów, Ireneusz Maciej Zmora w Telewizji Gorzów.

Były sternik Stali wierzy, że gorzowianie podniosą się mentalnie po ostatnim zamieszaniu i zaskoczą w Toruniu. - W niedzielę ważny mecz w Toruniu i tam Stal Gorzów powinna walczyć o pełną pulę. Po wygranej 51:39 w pierwszej rundzie, powinniśmy przywieźć z Torunia trzy punkty, ale żeby tak się stało, powinniśmy tam stanowić monolit, zarówno w wymiarze sportowym na torze, jak i sztabu – zaznaczył Zmora. - A tutaj, powiem tak, czasu jest mało. Cząstkowe informacje, które wychodzą z klubu pokazują, że atmosfera nie jest najlepsza – dodał przed kamerami Telewizji Gorzów

KS Apator Toruń – ebut.pl Stal Gorzów. Awizowane składy

Poznaliśmy awizowane składy na niedzielny mecz. Oto one:

  • APATOR: 9. Patryk Dudek, 10. Robert Lambert, 11. Wiktor Lampart, 12. Paweł Przedpełski, 13. Emil Sajfutdinow, 14. Antoni Kawczyński, 15. Krzysztof Lewandowski, 16. -. Menedżer: Piotr Baron.
  • STAL: 1. Martin Vaculik, 2. Jakub Miśkowiak, 3. Oskar Fajfer, 4. Szymon Woźniak, 5. Anders Thomsen, 6. Oskar Paluch, 7. Jakub Stojanowski, 8. -. Trener Stanisław Chomski.

Stal Gorzów - GKM Grudziądz. Kibice przez ponad 5 godzin byli uwięzieni na stadionie, a mecz się nie odbył!

KS Apator Toruń – ebut.pl Stal Gorzów. Transmisja TV, stream online

Mecz Apatora ze Stalą będzie można oglądać w niedzielę, 9 czerwca, od godziny 18:45 na antenie Canal+Sport, natomiast w sieci w aplikacji Canal+Online.

POLSCY ŻUŻLOWCY PO GRAND PRIX. SZYMON WOŹNIAK I DOMINIK KUBERA SZCZERZE O BŁĘDACH
Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz KS Apatora Toruń z ebut.pl Stalą Gorzów?