warta gorzów

i

Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów

Warta Gorzów pojedzie do Lubska po kasę i pucharową przygodę

2022-06-23 11:44

Piłkarze Warty Gorzów w sobotę (25.06) rozegrają finał lubuskiego Pucharu Polski. Rywal derbowy - Lechia Zielona Góra. Piłkarze obu drużyn są już po sezonie ligowym.

Obie utrzymały się w trzeciej grupie III ligi. Zielonogórzanie wcześniej, w tabeli zajęli dziesiątą lokatę. Bordowo-granatowi o byt drżeli do ostatniej kolejki, ostatecznie skończyli na 15 miejscu. Kamyczek do ogródka Lubuskiego Związku wrzuca Mateusz Konefał, trener Warciarzy:

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

Termin tego finału jest kompletnie niefortunny, jeżeli chodzi o nas, o piłkarzy. Troszeczkę się dziwię, że nie jest to konsultowane z trenerami itd., bo poza tym, że my musimy teraz jeszcze czekać półtorej tygodnia zamiast odpoczywać, to jeszcze później zaczniemy okres przygotowawczy.

Finał rozpocznie się o godzinie 17. Zwycięzca może liczyć na nagrodę w wysokości 40 tysięcy złotych. Poza tym będzie reprezentował województwo w centralnym Pucharze Polski w sezonie 2022/23. Zacznie od I rundy.

QUIZ. Test z geografii. Najpiękniejsze jeziora w Polsce. Odgadniesz ich nazwy?

Pytanie 1 z 10
Ponoć najpiękniej wygląda o świcie. Unosi się wtedy nam nim lekka mgła i wydawać by się mogło, że rozpościerają się przed nami morskie wody. Nic dziwnego, bo to największe w jezioro w Polsce czyli