walentynki 2024 - zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Freepik: gpointstudio

walentynki 2024

Walentyki 2024 w Gorzowie. Co miasto przygotowało dla mieszkańców?

2024-02-12 9:09

Ćwierć tysiąca balonów w kształcie serca i jeszcze więcej powodów, by zakochać się w Gorzowie. Z okazji Walentynek miasto Gorzów ponownie zaprasza do udziału w akcji „Zakochaj się w Gorzowie”. Tym razem będzie sprawdzane dlaczego warto kochać miasto i zostać tu na dłużej.

14 lutego o godzinie 12.00 miasto Gorzów na Stary Rynek. To tu będą czekać na mieszkańców niespodzianki i wyjątkowa okazja do zrobienia niepowtarzalnego i zupełnie niebanalnego zdjęcia.

Na rynku bowiem pojawi się „las czerwonych serc” z 250 balonów. By jeden z nich zabrać do domu, trzeba będzie jednak wykonać drobne zadanie. Na przyczepionym do balonika bileciku napisać za co warto kochać Gorzów i dlaczego warto zostać tu na dłużej.

Uzupełnione bileciki przedstawiciele Urzędu Miasta będą zbierać do specjalnej skrzyni w kształcie serca, najciekawsze argumenty wykorzystają podczas akcji „Zostaję” promującej miasto, a ich autorów nagrodzimy później zestawem miejskich gadżetów.

Partnerem wydarzenia będzie park „Silwana”, który przygotuje specjalne fotoramki i inne niespodzianki, towarzyszące akcji oraz Gorzowski Rynek Hurtowy, który do każdego balonika dołączy słodkie, soczyste jabłko. Zapraszamy od godziny 12.00 aż do wyczerpania….balonów.

Przypomnijmy, że to kolejna, siódma już edycja zabawy „Zakochaj się w Gorzowie” przygotowana w mieście z okazji Walentynek. Od 2018 roku, każdego roku 14 lutego miasto angażuje mieszkańców do udziału w happeningach, koncertach i foto zabawach. Wśród propozycji było już wspólne bicie rekordu Polski, koncert arii operowych i operetkowych na mrozie, gra miejska śladem wierszy miłosnych gorzowskich poetów i inne.

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta
Sonda
Czy obchodzisz Walentynki?