Prezes Stali Gorzów - Waldemar Sadowski

i

Autor: fb.com/StalGorzow1947

Żużlowa Stal podsumuje sezon! Odbędzie się specjalna gala

2022-11-04 9:36

W najbliższą sobotę odbędzie się gala podsumowująca tegoroczny sezon Moje Bermudy Stali Gorzów. Wydarzenie rozpocznie się w teatrze im. Juliusza Osterwy od godziny 17:30.

Jesteśmy już miesiąc po żużlowym sezonie. Rozpoczyna się okres zimowy, ale niektóre kluby wciąż wracają do tego roku. W Gorzowie odbędzie się specjalna gala w teatrze im. Juliusza Osterwy.

Wojewoda odznaczy byłych zawodników Stali Gorzów

Uroczystość będzie miała w sobie tak naprawdę dwa wydarzenia. Klub nie tylko omówi tegoroczny sezon zakończony wicemistrzostwem Polski, ale także rozda specjalne oznaczenia z okazji 75-lecia klubu. Mówi Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali Gorzów:

- Będą spotkania z byłymi zawodnikami z lat 70-tych i 80-tych. Zostaną odznaczeni przez Wojewodę. Oprócz podsumowania sezonu, zaproszonym gościom przedstawi się cała kadra na przyszłoroczny sezon, która znana jest już od jakiegoś czasu

Przypomnijmy, że do składu gorzowskiej drużyny dołączy Oskar Fajfer. Na tej pozycji zastąpi Bartosza Zmarzlika, który oficjalnie dołączył do Motoru Lublin.

Sonda
Jaki zimowy sport lubisz najbardziej?