Pożar

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

W pożarze mieszkania stracili dorobek życia

2023-01-24 10:15

10 tysięcy złotych potrzeba na odbudowę zniszczone przez pożar mieszkania na poddaszu kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Gorzowie. Zrzutkę zorganizowali gorzowscy radni. Akcję wspierają mieszkańcy miasta.

Po pożarze, który wybuchł wieczorem, 21 stycznia 2023 roku, mieszkająca tam rodzina znała się w bardzo trudnym położeniu. Mieszkający tam Monika i Łukasz wraz z 7-letnią Zuzią stracili dorobek swojego życia.

Ich trudna sytuacja materialna nie pozwala na zrobienie remontu, dlatego potrzebują naszego wsparcia. Na koncie zbiórki jest ponad 3 tysiące złotych, a pieniądze wpłaciło 56 mieszkańców naszego miasta.

- Ogień bardzo szybko rozprzestrzenił się na całe mieszkanie. Salon i pokój dziecięcy spłonęły doszczętnie. Kuchnia oraz sypialnia poważnie ucierpiały i nie nadają się do użytkowania. Mieszkająca tam rodzina: Monika i Łukasz wraz z 7-letnią Zuzią stracili dorobek swojego życia. Ich trudna sytuacja materialna nie pozwala na zrobienie remontu, dlatego potrzebują naszego wsparcia - mówiła Anna Kozak, organizatorka zbiórki dla pogorzelców z ulicy Dąbrowskiego.

Każdy może pomóc i dołączyć do zbiórki. Wystarczy wejść na stronę zrzutki: Zrzutka na pogorzelców

QUIZ. Wiedza ogólna. Poniżej 6/10 zacznij się dokształcać

Pytanie 1 z 10
Kto jest autorem noweli "Nasza szkapa"?