Policja z Gorzowa została poinformowana o tym, iż z mieszkanką bloku sąsiedzi nie mieli kontaktu od 1,5 tygodnia

i

Autor: ago

W mieszkaniu znaleziono zwłoki kobiety. Od kilku dni nie było z nią kontaktu

2023-01-15 14:45

W niedzielne popołudnie na jednym z gorzowskich osiedli straż pożarna wraz z policją dokonała przykrego odkrycia. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki kobiety, z którą sąsiedzi mieli kontaktu od kilku dni.

W niedzielę, służby otrzymały od mieszkańców bloku przy ul. Bohaterów Westerplatte informację o tym, iż z jedną z mieszkanek bloku nikt nie miał kontaktu od 1,5 tygodnia. W związku z tym na miejsce przybyła policja oraz straż pożarna, która przy pomocy podnośnika dostała się do mieszkania kobiety. Na miejscu dokonano przykrego odkrycia. Lokatorka mieszkania już nie żyła.

- W mieszkaniu przy ul. Bohaterów Westerplatte ujawniono zwłoki kobiety - przekazał Gazecie Lubuskiej bryg. Bartłomiej Mądry, rzecznik gorzowskich strażaków. Trwają ustalenia, co było przyczyną śmierci kobiety. Na miejscu pojawi się również prokurator, który zdecyduje czy ciało kobiety zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!