gorzów cezib kłopot 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu.

W marcu ma w końcu zostać otwarta hala sportowa CEZiB-u w Gorzowie

2022-02-28 17:16

Terminy przesuwają się, ale ten ma być ostateczny. Obiekt przy Warszawskiej 48 jest gotowy. Przechodzi ostatnie kontrole. W pozostałych budynkach nadal trwają prace- zaawansowane w pracowniach, toczą się rozmowy dotyczące budynku B.

Halę sportową sprawdzili już strażacy oraz pracownicy sanepidu, a teraz pod lupę wziął ją inspektor nadzoru budowlanego. Urzędnicy liczą, że problemów nie będzie. Jak informuje Magdalena Łabuza, dyrektor Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu- obiekt został zgłoszony do użytkowania i ma nadzieję, że inspektorat jak najszybciej rozpatrzy sprawę i nie będzie miał uwag. To kwestia jednego, maksymalnie dwóch tygodni.

gorzów cezib kłopot 2

i

Autor: materiały UM Gorzów W części budynków sporo jest już zrobione.

Węzeł cieplny przeszedł testy szczelności, wiszą kosze, zamontowane są siedzenia czyli jest cała infrastruktura stała. Piłki i wyposażenie siłowni dojadą wkrótce. Decyzja inspektora powinna zapaść lada dzień, wtedy z odbiorem ruszą urzędnicy.

Przypomnijmy- CEZiB przy Warszawskiej tworzą Zespól Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Mechanicznych oraz Centrum Kształcenia Zawodowego.

Jechał jak szalony i nie miał prawa jazdy

Slang Młodzieżowy. Udowodnij, że nie jesteś boomerem!

Pytanie 1 z 13
"Srogo" to inaczej...