Gorzów: luw

i

Autor: SG LUW "utonął" w kartkach świątecznych.

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim wybierają kartę świąteczną

2021-12-08 13:51

To już tradycja, że wojewoda lubuski ogłasza konkurs na oficjalna kartę świąteczną. Udział w nim biorą najmłodsi mieszkańcy regionu. W tym roku liczba nadesłanych prac przeszła oczekiwania organizatorów.

Urząd Wojewódzki w Gorzowie zasypany... kartkami świątecznymi. Nadesłali je najmłodsi Lubuszanie na konkurs organizowany przez wojewodę. Spośród nadesłanych prac jury wybierze jedną, która później będzie oficjalną kartką świąteczną wojewody. W tym roku jest z czego wybierać. Napłynęła ogromna ilość prac, które ciągle są liczone. Zasłane są nimi stoły i podłoga w sali konferencyjnej, a także część trzeciego piętra.

Jestem niezmiernie zaskoczony, oczywiście miło, bo odzew na tę olejna edycję świątecznej kartki jest ogromny. Jeżeli będzie taka możliwość i nie będzie przeszkód związanych z pandemią zaproszę laureatów, którym będę chciał osobiście podziękować za udział w konkursie - mówi Władysław Dajczak, wojewoda lubuski.

Gorzw: luw

i

Autor: SG

W zabawie udział wzięły przedszkolaki i uczniowie​ klas 1-3 szkół podstawowych.Najpiękniejszą kartkę świąteczną poznamy w przyszłym tygodniu.

QUIZ. Najpopularniejsze hasła z krzyżówek. Dasz radę?

Pytanie 1 z 10
Karta z czerwonym rombem?