Na Jagiellończyka już nie przejedziemy

i

Autor: fragles Ul. Jagiellończyka w Gorzowie

Uwaga kierowcy, zmiana organizacji ruchu w centrum Gorzowa. To przez przebudowę traktu królewskiego

2020-12-07 12:58

Uwaga kierowcy, zmiana organizacji ruchu w centrum Gorzowa. Wszystko przez prace związane z przebudową traktu królewskiego. Od poniedziałku (7.12) zamknięty został przejazd przez Jagiellończyka na wysokości Mieszka I. Nie przejedziemy także przez 30 stycznia przy skrzyżowaniu z remontowaną Chrobrego.

Na 30 Stycznia wprowadzono ruch dwukierunkowy, przy zachowaniu obecnego układu parkowania. Na Jagiellończyka ruch także odbywa się w dwie strony, a wjedziemy w nią tylko od Kosynierów Gdyńskich. Odcinek od ulicy Dąbrowskiego przekształcony został w drogę jednokierunkową z możliwością parkowania wzdłuż jezdni po lewej stronie.

Urzędnicy apelują do zmotoryzowanych o niezastawianie końcowych odcinków 30 stycznia i Jagiellończyka, na których powstaną miejsca do zawracania oraz stanowiska czasowe dla pojazdów zaopatrzenia oznakowane żółtymi „kopertami”.

Intensywne prace prowadzone są w okolicy placu Grunwaldzkiego

i

Autor: fragles Intensywne prace prowadzone są w okolicy placu Grunwaldzkiego

Kierowcy mogą jednak korzystać z tymczasowych przejazdów na Borowskiego i Krzywoustego. Są to jednak przejazdy jednokierunkowe a więc uważnie patrzcie na znaki. Bez zmian natomiast na Mickiewicza, którą wciąż możemy przejechać na całej długości.

To się mogło skończyć TRAGICZNIE! Wdrapali się na tramwaj. Grożą im POWAŻNE konsekwencje

Większe czy mniejsze? To sprawdzian nie tylko na wiedzę, ale intuicję!

Pytanie 1 z 20
Który kraj ma większą powierzchnię?