WYDARZENIE

Uczniowie "Puszkina" tak zakończyli rok szkolny. Pojawił się nawet Wojewoda Lubuski!

2024-06-21 11:45

Punktualnie o godz. 9:00 rozpoczął się apel w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim. Na zakońceniu roku pojawił się Lubuski Kurator Oświaty Mariusz Biniewski oraz Wojewoda Lubuski, Marek Cebula.

Standardowo apel na zakończenie roku szkolnego rozpoczął się od wniesienia sztandardu szkoły. Później przyszedł czas na podziękowania za rok szkolny oraz wyróżnienie tych najlepszych uczniów.

Drodzy uczniowie, przyszedł długo wyczekiwany dzień, na który niektórzy czekali od września. Za nami rok intensywnej pracy okraszony sukcesami mniejszej lub większej rangi, o czym może świadczyć liczba 288 uczniów, którzy odbiorą dzisiaj świadectwa z wyróżnieniem oraz 235 uczniów, którzy spełnili kryteria i otrzymają stypendia motywacyjne za wyniki w nauce, czyli średnia powyżej 5.0, w tym 42 osoby za wybitne wyniki sportowe. Nauka przeplatała się z różnymi wydarzeniami kulturowymi, społecznymi i sportowymi – powiedziała Teresa Kostyszak, dyrektor I LO im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim.

Aula 1 LO była niemal pełna. W oczach uczniów było widać już to wyluzowanie związane z rozpoczyjącymi się dzisiaj wakacjami. Zdjęcia z tego wydarzenia możecie zobaczyć poniżej!

500 tysięcy dla szkół podstawowych na promowanie szkolnego budżetu obywatelskiego
Sonda
Nie możesz się doczekać wakacji?