IMPREZA

Tysiące motocyklistów na Moto Start w Gorzowie. Zobaczcie, co się działo! Bardzo dużo zdjęć

2024-04-13 19:05

Za nami oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Piękna aura zgromadziła na Bulwarze Zachodnim tłumy ludzi. Poza uczestnikami były też osoby, które chciały popatrzeć na kultowe choppery i usłyszeć ryk motocykli. O 12 ruszyła tradycyjna parada i miłośnicy jednośladów przejechali ulicami miasta. Dobra pogoda przyciągnęła tłumy mieszkańców!

Moto Start w Gorzowie 2024

Moto Start to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz gorzowskich wydarzeń. W sobotę (13.04) jak co roku z okazji rozpoczęcia sezonu motocyklowego, w Gorzowie odbyła się parada jednośladów (motocykli i quadów), której towarzyszyły liczne dodatkowe atrakcje, tj. festyny czy zbiórki. Szacunkowo, wzięło w niej udział nawet 2 tysiące osób, do czego z pewnością przyczyniła się piękna, słoneczna, wiosenna aura.

Co przyciągnęło takie tłumy na bulwar? Zapytaliśmy o to jednego z uczestników.

Przede wszystkim pasja. Na pewno pasja, ludzie, którzy mają te same uczucia, myśli i pragnienia, i potrzeby spotykają się raz do roku w tym samym miejscu. To jest przeżycie nie do opisania, naprawdę. To czują tylko pasjonaci" - powiedział nam pan Janusz.

W trakcie imprezy Fundacja "Mam Marzenie" zbierała też pieniądze na 16-letniego chorego Tobiasza, którego marzeniem jest wyjazd na wyścig Formuły 1 do Monaco. Fani jednośladów szczodrze wrzucali pieniądze do puszki fundacji i licytowali. Wyniki zbiórki powinny być wkrótce znane.

Moto Start na zdjęciach. Fotorelacja