Tulia

i

Autor: Silar / www.commons.wikimedia.org

IMPREZY

Tulia i Poparzeni Kawą Trzy zagrają w Gorzowie! Kończy się cykl miejskich imprez "Dobry Wieczór Gorzów"

2023-08-31 12:57

Wraz z zakończeniem wakacji kończą się muzyczno-kulturalne spotkania w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Na mieszkańców czekają dosłownie dwa ostatnie dni zabaw. Warto sprawdzić, co się będzie działo.

"Dobry Wieczór Gorzów" to cykliczne imprezy, które przez całe wakacje odbywały się na scenie ustawionej na Starym Rynku. Od końca czerwca, gorzowianie mogli uczestniczyć w różnego rodzaju koncertach, spektaklach, występach i spotkaniach. I mimo, że imprezy już się kończą to czeka nas jeszcze jeden weekend świetnej zabawy!

Poparzeni Kawą Trzy na gorzowskiej scenie! Wcześniej zagra Tulia

Ten weekend zapowiada się bardzo koncertowo. Już w sobotę (02.08), czyli dokładnie wtedy kiedy trwać będzie Nocny Szlak Kulturalny, na scenie pojawi się Tulia - polski zespół muzyczny wykonujący muzykę z gatunku folk. To damska ekipa, która reprezentowała Polskę podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2019 roku, nie dostając się do drugiego półfinału (zespół w pierwszym półfinale zajął miejsce 11., czyli pierwsze, które nie awansowało).

Tulia pojawi sie na scenie zlokalizowanej na Starym Rynku już w sobotę (02.08) o godzinie 19:00. W ten sam dzień, o godzinie 19:30, w Amfiteatrze "Miej Czas na Koncertry" i Karolina Cicha oraz Mithari.

Z kolei w niedzielę zapowiada się rewelacyjny koncert dla wszystkich fanów popowo-rockowych brzmień. Na scenie wystąpią Poparzeni Kawą Trzy!

Poparzeni Kawą Trzy to polski zespół pop-rockowy oraz ska, w którym grają m.in. Wojciech Jagielski i Jacek Kret, a autorem większości tekstów piosenek zespołu jest Rafał Bryndal. Znani są z takich pisenek jak: "Okrutna, zła i podła", "Byłaś dla mnie wszystkim" czy "Kawałek do Tańca".

Koncert odbędzie się w niedzielę (03.08) o godzinie 19:00. Udział w imprezach jest bezpłatny.

Wakacje w Gorzowie pod znakiem imprez i koncertów! Tak się bawiliście na Westbamie (Wartownia)

Sonda
Wybierasz się na koncerty z cyklu "Dobry Wieczór Gorzów"?
Poparzeni Kawą Trzy - wywiad Radio SuperNova