gorzów szkoła elektryk

i

Autor: Fragles/ archiwum Czy w gorzowskich szkołach znajdą się chętni do szczepień?

Trzy nowe profile. Gorzowskie szkoły ponadpodstawowe czekają na chętnych [AUDIO]

2021-05-24 12:14

Ruszył elektroniczny nabór do liceów i szkół zawodowych. Dla uczniów przygotowano ponad 2200 miejsc, a więc każdy ma zapewnioną kontynuację nauki. Tylko czy uda się dostać do wymarzonej szkoły? O tym zdecydują punkty z egzaminu i ze świadectwa.

By się zarejestrować, trzeba wejść na stronę miasta, w edukację i w nabory. Wypełniony formularz należy wydrukować i zanieść do wybranej placówki. Czasu jest sporo, bo termin mija 21 czerwca. W tym roku przygotowano nowości. Jakie?

Trzy nowe możliwości dla uczniów- mówi Beata Wachowiak z Wydziału Edukacji UM Gorzów:

W Gorzowie jest prawie 1900 absolwentów klas ósmych. Biorąc pod uwagę także uczniów spoza miasta- magistrat przygotował 2285 miejsc. W szkołach powstaną 73 oddziały: w pięciu ogólniakach – 21, w Szkole Mistrzostwa Sportowego – 1, a pozostałe w szkołach zawodowych.

gorzów szkoła rondo

i

Autor: Fragles Szafki w IV LO będą mieć nowych właścicieli.

Od wtorku (25.05) ósmoklasiści przystąpią do egzaminów. 2 lipca powinny być znane wyniki. Z kolei lista zakwalifikowanych uczniów do szkół ponadpodstawowych pojawi się 22 lipca. Potem potwierdzanie woli i 2 sierpnia wywieszone zostaną nazwiska uczniów przyjętych do szkół.

Uczniowie wrócili do szkół. Skrajne opinie mieszkańców Lublina

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?