Gorzów: triatlon

i

Autor: SG

Sport i rekreacja

Triatlon w niedzielę. Do wygrania lodówki

2023-05-31 15:37

Drugi raz Gorzów będzie areną zmagań triatlonistów. Do zawodów zapisało się 300 osób, ale można jeszcze dołączyć do stawki. Zachętą są nagrody, 8 lodówek. Zawodników czeka kąpiel w Warcie, rowerowa wyprawa do Deszczna i bieg po centrum miasta.

Do zdobycia lodówki. Najpierw orzeźwiająca kąpiel w Warcie, potem rowerek, na koniec bieg. Taki pomysł na niedzielne [4.06] przedpołudnie w Gorzowie ma 300 osób. To uczestnicy triatlonu, który​ drugi raz organizowany jest w mieście. Przy Admirze zawodnicy wejdą do rzeki. Przesiadka na rowery w strefie przy ul. Fabrycznej. Przejazd do Deszczna i z powrotem. Na koniec bieg przez centrum Gorzowa. W tym roku meta będzie tuż za wyjściem spod Dominanty, przed galerią handlową. Do wyboru są dwa dystanse: jedna ósma i jedna czwarta Ironmana.

Dłuższy dystans, jedna czwarta Ironmana, dla trenujących od kilku lat triatlon nie stanowi wyzwania. Jedna ósma, to otwarcie na osoby, które chcą spróbować triatlonu, które przechodzą z biegania, jazdy na rowerze na triatlon - mówi Bartosz Roszak, organizator.

Można się jeszcze zapisywać, będzie to możliwe także w niedzielę. Początek zawodów o godz. 10. Na uczestników czekają nagrody - osiem lodówek od sponsora tytularnego Samsung River Triathlon Series.

QUIZ. Polskie komedie z lat 90. XX wieku i początku lat 2000. Tylko prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów

Pytanie 1 z 11
Jak nazywał się taksówkarz z filmu "Kiler" z 1997 roku (główny bohater)?