Amerykański radiowóz policyjny

i

Autor: pixabay.com

Świat

Tragiczne znalezienie na pustyni. W Kalifornii natrafiono na 6 ciał

Tajemniczego odkrycia dokonano w Kalifornii. W hrabstwie San Bernardino znaleziono sześć ciał - pięć z nich w nocy z wtorku na środę, a szóstą w środę niedaleko od dwóch aut. Sprawa badana jest pod kątem zabójstwa.

Zbrodnia w Kalifornii. Nie żyje 6 osób

Dyżurujący funkcjonariusze z hrabstwa San Bernardino otrzymali zgłoszenie o strzelaninie. Jak podaje NBCLA około godz. 20:00 zastępcy funkcjonariusza udali się w okolice autostrady 395 w El Mirage, około 55 mil na wschód od Lancaster, w celu sprawdzenia stanu zdrowia, gdzie znaleziono ciała sześciu osób. Ciała znajdowały się na polnej drodze lub w jej pobliżu, która kilka godzin później została zamknięta żółtą taśmą z miejsca zbrodni. Najbliższa miejscowość od miejsca tego tragicznego zdarzenia oddalona jest o 18 km.

Atak USA i Wielkiej Brytanii na Bliskim Wschodzie

Służby nie potwierdziły w środę, czy ofiary zostały zastrzelone, lecz dodały że „badają sytuację pod kątem zabójstwa”. Nie podano także płci i wieku osób, które zginęły a ich ciała zostały znalezione na pustkowiu. Na miejscu zdarzenia znaleziono także dwa pojazdy – srebrny minivan i ciemnoniebieski SUV, które miały rozbite szyby po kulach. W pobliżu ciał i pojazdów umieszczono kilka znaczników dowodowych. Podczas porannej konferencji prasowej władze stwierdziły, że miejsce zdarzenia w El Mirage to jedyne miejsce objęte dochodzeniem.

„To będzie bolesne, niezależnie od tego, co odkryją w okolicznościach sprawy, więc nasi śledczy dołożą wszelkich starań, aby szybko zakończyć tę sprawę i zdobyć wszelkie możliwe informacje, aby wymierzyć sprawiedliwość tym ludziom” – powiedziała Mara Rodriguez , urzędnik ds. informacji publicznej w Departamencie Szeryfa Hrabstwa San Bernardino, cytowana przez NBCLA.