wypadek - zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: archiwum serwisu

wypadek

Tragedia pod Gorzowem. Rozpędzony peugeot wjechał w motocyklistę, który zginął na miejscu

2024-07-09 9:35

Nie żyje motocyklista, który czołowo zderzył się z samochodem osobowym na drodze krajowej nr. 22 pod Gorzowem Wielkopolskim w stronę Strzelec Krajeńskich. Mężczyzna nie miał szans na przeżycie, choć to nie on był sprawcą wypadku.

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 8 lipca w godzinach wieczornych. Motocyklista podążał drogą z Gorzowa do Strzelec. Nagle z naprzeciwka inny pojazd wyprzedzał kierowca peugoeta, który czołowo zderzył się z motocyklistą. Samochód dachował.

53-latek kierujący motorem zginął na miejscu, choć był na miejscu reanimowany przez służby ratownicze. Droga w tym miejscu byla zablokowana przez kilka godzin.

W wyniku zdarzenia auto 42-latka jeszcze dachowało, ale on sam nie odniósł poważnych obrażeń, choć na miejscu udzielono mu pomocy medycznej - mówi w rozmowie z "Super Expressem" komisarz Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Wypadek między Krzeszycami a Lubniewicami

Zarówno policja, jak i prokuratura będzie wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego wypadku.

AKTUALIZACJA:

Jak informuje PAP, kierujący peoguoetem był pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo miał zakaz prowadzenia pojazdów za przekroczenie liczby punktów karnych. Jego krew została pobrana do badań.

Sonda
Czy udzielałeś/aś pomocy ofiarom wypadku?