GWIAZDY

To za nim uganiały się tłumy kobiet! Tak przez wiele lat zmienił się Rafał Maserak. Jak teraz wygląda?

2023-11-14 13:05

Rafał Maserak w programie "Taniec z gwiazdami" zaczynał jako trener, ale z czasem stał się jedną z największych gwiazd tego show. Przystojny mężczyzna prezentował się równie świetnie zarówno w emisji na TVN, jak i na Polsacie. Jak teraz wygląda? Przez lata uganiały się za nim tłumy kobiet!

Na początku swojej przygody z "Tańcem z gwiazdami", Rafał Maserak był młodym mężczyzną. Dzięki znakomitym występom w popularnym programie zdobył sporo sławy. Trenował wiele uroczych kobiet, w tym Klaudię Carlos, Olę Kwaśniewską, Omenaę Mensah, Katarzynę Figurę, Sylwię Gruchałę, Annę Muchę i oczywiście Małgorzatę Foremniak.

Program "Taniec z gwiazdami" zadebiutował w polskiej telewizji w 2005 roku. Pierwsze trzynaście edycji nadawano na żywo ze studia TVN. Po sześciu latach przerwy show powróciło w 2014 roku na antenę Polsatu pod nazwą "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Maserak tańczył na parkiecie przez 10 lat.

Z niektórymi gwiazdami Rafała Maseraka łączyło coś więcej niż przyjaźń. Szczególnie głośną była jego relacja z Małgorzatą Foremniak, z którą zajął drugie miejsce w finale drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami" w 2005 roku. Ich taneczne występy na parkiecie rozpalające iskry przyciągały uwagę całej Polski. Pomimo różnicy wieku, ich gorący romans stał się legendą.

Aktualnie Rafał Maserak jest w związku z Małgorzatą Lis, a mają syna Leonarda, urodzonego w 2020 roku. Tancerz czasami pojawia się w telewizji w różnych projektach i dzieli się momentami z życia prywatnego na Instagramie. Jest dumny tatą i chętnie prezentuje wspólne chwile z synem.

Na premierze "Przesyłki z zaświatów" 13 listopada Rafał Maserak zaprezentował się publiczności. Jak teraz wygląda 39-letni tancerz? Choć zmieniła się jego sylwetka, to nadal emanuje urokiem. Sprawdźcie poniższe zdjęcia!

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!
Sonda
Śledzisz karierę Rafała Maseraka?