Teodozja z Sanatorium miłości

i

Autor: materiały prasowe TVP

CIEKAWOSTKA

To tu będą kręcić "Sanatorium miłości". Cena za pobyt szokuje!

2024-03-05 12:24

Już za kilka dni premiera szóstego sezonu "Sanatorium miłości" na antenie TVP. Telewizja nie tylko podała listę uczestników, ale także miejsce, gdzie będzie kręcony program. Czujni internauci szybko sprawdzili, ile w tym miejscu kosztuje tygodniowy pobyt. Cena szokuje.

Uczestnicy najnowszej edycji programu "Sanatorium miłości" zostaną zakwaterowani w Krynicy-Zdroju. Znane są koszty, jakie trzeba ponieść, aby doświadczyć bycia uczestnikiem seniorskiego reality show.

Seniorzy zamieszkają w Nowych Łazienkach Mineralnych w Krynicy-Zdroju. Z łatwością można więc sprawdzić, jak kształtują się ceny pobytu w sanatorium. Okazuje się, że nie należy ono do najtańszych. Goście ośrodka mają do wyboru turnusy 7, 10, 14 i 21-dniowe.

Na miejscu można skorzystać z bogatej oferty zabiegów i nie tylko. Seniorzy mają do wyboru takie usługi jak kąpiele borowinowe, inhalacje solankowe lub mineralne, masaże, krioterapię, czy kinezyterapię.

Kto został Królem i Królową w Sanatorium miłości? Oto wszyscy zwyzięcy!

Tyle kosztuje tygodniowy pobyt w "Sanatorium miłości"

Nowe Łazienki Mineralne dysponują m.in. pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi, a nawet czteroosobowymi. Jak wiemy, uczestnikom "Sanatorium miłości" zostają przydzielone tzw. duety. Jak wyliczył "Pudelek", w tym przypadku za tygodniowy pobyt w apartamencie dla dwóch osób w zakończonym w lutym bieżącego roku turnusie należałoby zapłacić 3 566 zł. Natomiast 21-dniowy turnus to koszt 11 022 zł.

Anita z „Sanatorium miłości”: Partner przekręcił mnie na duże pieniądze
Sonda
Będziesz oglądał/a 6. sezon "Sanatorium miłości"?