Jeremy Clarkson

i

Autor: fot. EastNews

CELEBRYCI

To najprzystojniejszy mężczyzna w Wielkiej Brytanii! Ponownie został nim... Jeremy Clarkson

2024-05-20 10:30

Brytyjski portal randkowy po raz kolejny przeprowadził sondaż, którego celem było wybranie najprzystojniejszego mężczyzny w kraju. Panie, które wzięły udział w badaniu zdecydowały, że miano to po raz kolejny powędruje do prowadzącego program "Farma Calrksona".

62-letni Jeremy Clarkson najprzystojniejszym mężczyzną w Wielkiej Brytanii

Do sondażu przeprowadzonego przez portal Illicit Encounters zaproszono około 2 tysiące Brytyjek. Panie miały przeanalizować wygląd i seksapil 50 mężczyzn reprezentujących świat sportu, polityki czy biznesu. Wśród nich należało wybrać 10 panów i przydzielić im punkty, od 1 do 10.

Jak się okazało, miano "najseksowniejszego mężczyzny" w Wielkiej Brytanii i Irlandii powędrowało do Jeremego Clarksona - i to już drugi rok z rzędu! Wybór może zaskakiwać, bo celebryta ma już... 62 lata i nie da się ukryć, że widać po nim upływający czas. Czyżby panie zauroczone były jego wdziękiem osobistym i charyzmą? Niewątpliwie charakter i sposób bycia potrafią dodać uroku.

Jeremy Clarkson jest nie tylko prowadzącym program "Farma Clarksona", ale jest także dziennikarzem telewizyjnym zajmującym się motoryzacją, publicystą i podróżnikiem. Znany jest m.in. jako prowadzący program "Top Gear" oraz teleturniej "Who Wants to Be a Millionaire?".

Najprzystojniejsi mężczyźni w UK. Do nich należy podium

Jeremy Clarkson w sondażu zajął bezapelacyjne pierwsze miejsce, a panie przyznały mu aż 9 na 10 punktów. Za nim, na drugim miejscu uplasował się 27-letni aktor Tom Holland, który otrzymał 8 na 10 punktów. Ostatnie miejsce na podium przypadło... księciu Williamowi (41 lat), który w ubiegłym roku znalazł się na samym dole tabeli. Co ciekawe, jego brat, książę Harry, zajął dopiero 47. pozycję. W tyle zostali też tacy celebryci jak m.in. Cillian Murphy, Idris Elba czy Sam Thompson.

Sonda
Uważasz, że Jeremy Clarkson jest przystojny?
Aktorzy, którzy posunęli się za daleko! Robili DZIWNE RZECZY dla roli | To Się Kręci #33